f58810a8 11a2 4702 a935 dbbc74fbe0f1

Satış Öncesi Hizmetler

Deneyimli satış ekibimiz doğru pompa ve malzeme seçiminde sizlere yol gösterecektir. İhtiyaca yönelik pompa bilgileri detaylıca incelenecek ve böylelikle hatalı pompa seçimi önlenecektir. Aynı şekilde Hayat Hidrofor‘un tecrübeli ve alanında uzman mühendis ve teknik personeli pompa tesisatınız kurulurken doğru ekipmanları seçmek için sizlere tavsiyeler verir ve pompa istasyonları planlamasında yardımcı olur.

Satış Sonrası Hizmetler

Yurtiçi ve yurtdışındaki çeşitli temsilciliklerimizle pompa seçiminde yardımcı olduğumuz kadar satış sonrasında da yanınızdayız.

Servis, Bakım ve Onarım

Türkiye’nin değişik bölgelerindeki çeşitli atölye ve yetkili temsilciliklerimizde size bakım ve onarım servisi vermek üzere hazır bekliyoruz. Aynı servisleri fabrikamızda mevcut onarım atölyemizde de bulabilirsiniz.

Dalgıç Pompa
Dalgıç Pompa

Yedek Parça Temini

Küçük onarımlar için gerekli tüm yedek parçalar yetkili servislerimizde ve bunların dışındaki diğer tüm bunların dışındaki tüm pompa yedek parçaları ise fabrikamızdaki stokta mevcuttur

Teknik Destek

Uygulamada zorluklarla karşılaşırsanız, Hayat Hidrofor Teknik Ekibi telefon veya faks aracılığıyla sizinle iletişimde olacak yahut bizzat tesisinize gelerek yapacağı keşiflerle sizlere yardımcı olacaktır.

274216d5 6caf 4c20 9166 646ff60a2cee21656d0f 15ee 4324 b296 8e9ee4e0956bProjeleriniz için profesyonel çözüme mi ihtiyacınız var?

Uzman kadromuzla, projelerinizi titizlikle ele alıp, size özel profesyonel çözümler sunmaktayız. Örmek: hidrofor pompa, modüler su deposu ölçüleri, pompa montajı, su pompası hidrofor, hidrofor, Adana Hayat Hidrofor Pompa Montajı ve Servisi

Hızlı Teklif Al!