Galvanizli Modüler Su Deposu

Satış Öncesi Hizmetler

Deneyimli satış ekibimiz, doğru pompa ve malzemeyi seçmenizde size rehberlik edecektir. Yanlış pompa seçimini önlemek için pompa bilgileri detaylı olarak incelenecektir. Aynı şekilde Hayat Hydrofor‘un deneyimli ve uzman mühendis ve teknisyenleri, pompalama sisteminizi kurarken doğru ekipmanı seçmeniz için size önerilerde bulunacak ve pompa istasyonlarının planlanmasında size yardımcı olacaktır.

Satış sonrası servisi

Sadece pompa seçiminde değil, satış sonrasında da çeşitli yurt içi ve yurt dışı temsilciliklerimizle yanınızdayız.

Servis, Bakım ve Onarım
Türkiye genelinde bulunan çeşitli atölyelerimiz ve yetkili temsilciliklerimizle size bakım ve onarım hizmeti vermeye hazırız. Aynı hizmetleri fabrikamızda bulunan tamir atölyemizde de bulabilirsiniz.

slider
slider

Yedek Parça Temini
Pompalarınızın sorunsuz çalışması için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olmak istiyoruz, bu nedenle küçük onarımlar için yetkili servislerimizde yedek parça sunuyoruz ve diğer tüm pompa yedek parçaları fabrikamızda stoklarımızda mevcuttur.

Teknik Destek
Herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, Hayat Hidrofor Teknik Ekibimiz size telefon veya faks yoluyla, hatta gerekirse yüz yüze yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Müşterilerimiz için mümkün olan en iyi desteği sağlamaya kararlıyız.

Projeleriniz için profesyonel çözüme mi ihtiyacınız var?

Uzman kadromuzla, projelerinizi titizlikle ele alıp, size özel profesyonel çözümler sunmaktayız.

Hızlı Teklif Al!