Galvanizli Modüler Su Deposu

Adana Su Deposu Temizliği Hizmeti

Şebeke suyu kesildikten sonra devreye giren, bina kullanımı ve kesinti süresine göre bir süre şebeke suyu olmaksızın çeşmelerden su akmasını sağlayan su deposu sistemi oldukça kullanışlı ve gerekli bir sistemdir. Su deposu kullanımı ile suyla gelen sağlığa ara verilmeden su kullanımına devam edilmektedir.

Ancak bilinmesi gerekir ki sağlık suyla gelirken, kirli depo ve dolayısıyla kirli su nedeniyle sağlık suyla da zarar görebilecektir. Su depo temizliği depoda uzun süre bekleyen suda bulunabilecek mikroorganizmaların varlığını engelleyecek ve maksimum hijyenin korunmasını sağlayacaktır.

Adana ve çevre illerinde hizmet veren firmamızla irtibata geçerek yılda en az dört kez olmak koşulu ile periyodik aralıklarla su deponuzun temizliğini yaptırabilir, güvenle depodaki suyunuzu evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Sağlıksız su nedeniyle ortaya çıkan hastalıklar, yüksek oranda ölümle bile sonuçlanabilecek zararlara yol açabilmektedir.

Su deposu temizliği uzmanlık ve profesyonellik gerektiren ciddi bir iştir. Kullanılan ekipmanların ve temizleyici çözeltilerin insan sağlığına zarar verebilecek içeriklerde olmaması gerekmektedir. Depoların temizliğinin korunması için izolasyonlarının sorunsuz olması gerekmektedir. Sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyat avantajlarıyla sunmaktayız.

Su Depolarında Temizlik ve Hijyenin Sağlanması

Su deposu temizliği için firmamızdan randevu almanızdan sonra, randevu gününe kadar depo içerisindeki suyun hidrofor seviyesine kadar kullanılmış olmasını talep etmekteyiz. Kalan kısımdaki kirli su ve tortular tarafımızca ve profesyonel pompalarla depodan temizlenecektir. Yalova ilinde hizmet veren firmamız ilin her köşesine hizmet vermektedir.

Deponun iç kısmındaki görünür fiziksel temizlik tazyikli su ve uygun çözeltilerle gerçekleştirilirken içeride su birikmesine engel olmak için dalgıç pompa sistemi kullanılmaktadır. Depo içerisine girerek temizliği gerçekleştirecek olan çalışanlarımız hijyen koşullarını üst seviyede taşıyan uygun kıyafetlerle depo içine girmektedirler.

Adana Su Deposu Temizliği
Adana Su Deposu Temizliği Hizmeti

Fiziksel temizlik, depo içerisindeki her katmana itina ile gerçekleştirildikten sonra insan sağlığına zarar vermeyen kimyasallarla depo dezenfekte edilmekte, kullanılan kimyasal çözeltiler tazyikli su ile yıkanarak depodan uzaklaştırılmaktadır. Çözeltiler uygun oranlarda uzaman ekibiz tarafından hazırlanmaktadır.

Su deposu temizliğinin en önemli aşamalarından biri de havalandırma sistemi, depo giriş-çıkış filtrelerinin temizlenmesidir. Buradaki ekipmanlar uygun temizleyicilerle olası mikroorganizmalardan ve zararlılardan arındırılmaktadır. Şebeke suyunun filtrelenmesi sonucunda azalan klor miktarının gerekli dozda ayarlanması için otomatik klorlama sistemi kullanılmaktadır.

Projeleriniz için profesyonel çözüme mi ihtiyacınız var?

Uzman kadromuzla, projelerinizi titizlikle ele alıp, size özel profesyonel çözümler sunmaktayız.

Hızlı Teklif Al!